Tetrada

Oficialus Bauscher atstovas Lietuvoje

Bonn/bistro kolekcija

Dizainas: Christian Modrack, 1952
Alsuojanti gyvenimo džiaugsmu, „Bonn“ kolekcija turi daug bendro su bendravardžiu miestu, buvusia Vokietijos sostine Bona. „Bauhaus“ stiliaus kolekciją šiandien galima sutikti visur, kur yra vertinamas grožis ir estetika – Prancūzijos užkandinėse, kavinėse, tai pat ir Viduržemio jūros regiono restoranuose. Tai tvirta, nesenstančio dizaino kolekcija, kuri sukūrus greitai tapo geidžiama klasika.
„Bonn“ puodai ir puodeliai yra įvairių formų ir dydžių, tai yra viena iš priežaščių, kodėl tiek daug šiuolaikinių kavinių renkasi „Bonn“ kolekciją.
„Bauscher“ visada buvo už dizainą, kuris nustato profesionalaus porceliano standartus, ne tik kuriant indų formas, bet ir parenkant spalvas. „Bauscher“ gali didžiuotis savo kūrybine grupe, dizaineriais, kurie diena iš dienos, glaudžiai bendradarbiaujant su klientais, kuria vis naujus dekoro variantus. Ar tai būtų švelnios elegantiškos spalvos, ar ryškus piešinys, ar raštai – visada dekoras yra svarbi gastronomijos žinia, leidžianti išreikšti individualumą, pabrėžti savitą stilių ir estetiką.
„Bauscher“ kolekcijoje daugiau nei 25 000 dekoro variantų. Jūs galite rinktis iš standartinių arba užsisakyti išskirtinį individualų piešinį.
Kolekcijos katalogas anglų kalba, kuriame rasite visus kolekcijos indus, jų aprašymus ir dydžius:
bonn/bistro.pdf