Tetrada

Oficialus Bauscher atstovas Lietuvoje

Compliments kolekcija

Dizainas: Elke Parzyjegla, 2007

Compliments kolekcijos lėkštės, dubenys, lėkštelės leidžia tobulai patiekti patiekalus, kiekvieną valgymą paverčiant nepamirštamu įvykiu. Augaliniai dizaino motyvai šiuolaikiniams restoranams suteikia kūrybinės laisvės atrandant naujus stilius, naujus maisto pateikimo variantus.

Neužgožiančios stalo, atkartotos gamtos formos prideda netikėtumo elementą. Įvairūs kolekcijos indai yra nepaprastai universalūs ir gali būti derinami tarpusavyje, o taip pat ir su kitomis „Bauscher“ porceliano kolekcijomis. Tai leidžia sukurti daug nuostabių naujų kombinacijų. Ypatingai dera su „Options“ kolekcija.

„Bauscher“ gali didžiuotis savo kūrybine grupe, dizaineriais, kurie diena iš dienos, glaudžiai bendradarbiaujant su klientais, kuria vis naujus dekoro variantus. Ar tai būtų švelnios elegantiškos spalvos, ar ryškus piešinys, ar raštai – visada dekoras yra svarbi gastronomijos žinia, leidžianti išreikšti individualumą, pabrėžti savitą stilių ir estetiką.

„Bauscher“ kolekcijoje daugiau nei 25 000 dekoro variantų. Jūs galite rinktis iš standartinių arba užsisakyti išskirtinį individualų piešinį.
Kolekcijos katalogas anglų kalba, kuriame rasite visus kolekcijos indus, dydžius:
Compliments katalogas.pdf