Tetrada

Oficialus Bauscher atstovas Lietuvoje

Enjoy kolekcija

Įkvėpta gamtos formų, „Enjoy“ kolekcija traukia akį moderniu, nesenstančiu dizainu, kuris kartu yra savitas, bet harmoningas. Savo švelniomis kontūrinėmis linijomis ir neįprastu dizainu, „Enjoy“ kolekcija įkūnija natūralią eleganciją ir mažas malonumo akimirkas paverčia ypatingomis progomis. Sukurta tiems, kurie ne tik nori įtikti savo svečiams, but ir nustebinti juos. Kolekcija ypatingai tinka kavinėms, užkandinėms, restoranams, kadangi ją sudaro didelis puodelių, lėkštelių ir išskirtinių formų lėkščių pasirinkimas.

„Bauscher“ gali didžiuotis savo kūrybine grupe, dizaineriais, kurie diena iš dienos, glaudžiai bendradarbiaujant su klientais, kuria vis naujus dekoro variantus. Ar tai būtų švelnios elegantiškos spalvos, ar ryškus piešinys, ar raštai – visada dekoras yra svarbi gastronomijos žinia, leidžianti išreikšti individualumą, pabrėžti savitą stilių ir estetiką.

„Bauscher“ kolekcijoje daugiau nei 25 000 dekoro variantų. Jūs galite rinktis iš standartinių arba užsisakyti išskirtinį individualų piešinį.
Kolekcijos katalogas anglų kalba, kuriame rasite visų kolekcijos indų dydžius ir aprašymus:
enjoy kolekcija.pdf