Tetrada

Oficialus Bauscher atstovas Lietuvoje

Ligoninėms, slaugos namams

Profesionalus porcelianas turi atitikti nemažai reikalavimų, ypatingai porcelianas, skirtas ligoninėms ar slaugos namams. Pavyzdžiui porceliano gaminiai turi būti suderinti su naujausiomis sistemomis, atitikti higienos reikalavimus ir turi būti praktiški. Be to indai turi būti estetiški ir patrauklūs pacientams.

„Bauscher“ porcelianas, skirtas ligoninėms ir slaugos namams yra:

  1. Malonus liesti – patogios ergonomiškos puodelių rankenėlės ir t.t.
  2. Indai sandarūs – skysčiai neišsipila ir neišsilaisto.
  3. Lygus dugnas – visų indų dugnai yra lygūs, o tai užtikrina energijos ir šilumos taupymą.
  4. Tinkami šildyti – tinka ir indukcinėms sistemoms.
  5. Indai turi skirtukus lėkštėse – tai patogu (transportuojant maistas nesusimaišo lėkštėje) ir suteikia maistui estetinę išvaizdą.
  6. Indus lengvai galima sudėti vieną ant kito – taip sutaupoma vietos, patogu transportuoti ir sandėliuoti indus.

Sisteminiai sprendimai:

„Bauscher“ indai yra pritaikyti sistemai, bet sukurti žmogui. Taigi indai viso maisto tiekimo proceso metu turi būti patogūs aptarnaujančiam personalui, išvaizdūs ir patogūs naudoti pacientui:

  • Laikymas: optimalus erdvės taupymas sudedant indus vienus ant kitų – tai mažesnės sąnaudos ir lengvesnis darbas personalui;
  • Virtuvė: praktiška ir patogi maisto pateikimo sistema;
  • Dalinimas: aukštas „Bauscher“ porceliano šilumos išlaikymo rodiklis užtikrina, kad maistas svečius ar pacientus visada pasiekia reikiamos temperatūros, net jei ir tenka įveikti ilgesnius atstumus.
  • Plovimas: lygus, lengvai valomas indų paviršius lemia aplinką tausojantį ir efektyvų plovimo procesą; ypatingai patvarus ir tvirtas porcelianas sumažina dūžių tikimybę.

Deimantai yra tvirčiausia medžiaga pasaulyje – porcelianas tvirtumu atsilieka visai nedaug. Todėl nenuostabu, kad ligoninės ir slaugos namai, indus naudojantys gan intensyviai ir specifinėmis sąlygomis, yra priklausomi nuo šios medžiagos. „Bauscher“ kokybės porcelianas suteikia papildomą pranašumą, nes ilgametė gamybos patirtis sudėta į kiekvieną porceliano indą. Štai kodėl „Bauscher“ ženklą galima rasti ant kiekvieno indo apačios. „Bauscher“ porcelianas – tai garantuotas kokybės ženklas, kokybės – “pagaminta Vokietijoje”.

Pacientai ligoninėse ir slaugos namuose, nesvarbu seni ar jauni, dažnai turi ribotą mobilumą. Todėl jų gebėjimas saugiai savarankiškai pavalgyti kartais tampa jiems rimta užduotimi ar net išbandymu. „Bauscher“ sukūrė sisteminius sprendimus, kurie skirti būtent šių žmonių poreikiams tenkinti. Įspūdingas pavyzdys, kuris atitinka specialius tokių žmonių reikalavimus, yra „Bauscher“ kolekcija „Dialog“. Tai grafinio reljefo, patrauklaus dizaino, ergonomiškų formų kolekcija ligoninėms ar slaugos namas. Nenuostabu, kad „Dialog“ jau daug metų yra viena populiariausių „Bauscher“ kolekcijų.

„Dialog“ siūlo ypač pažangius sprendimus – pavyzdžiui, pusės gylio lėkštės. Tos specialus dizainas žmonėms su fizine negalia valgymą padaro mažiau problematišku , o tai savo ruožtu leidžia jiems lengviau integruotis į gyvenimą.

Sisteminiai sprendimai

I – visada šviežias maistas

Nerūdijančio plieno,  plastiko ir kitos dalys, dvigubos sienelės, izoliuoti dangčiai garantuoja geras termoizoliacines savybes.

II – gera izoliacija

Visiškai izoliuoti kompaktiškos sistemos elementai – specialios formos padėkluose indeliai sriubai, pagrindiniam patiekalui, garnyrui ir gėrimui. „Bauscher“ porceliano indai tiksliai pritaikyti tokiems padėklams.

III – skirtingi padėklai

KOLEKCIJOS: