Tetrada

Oficialus Bauscher atstovas Lietuvoje

Valgykloms, furšetams, bufetams

„Bauscher“ – profesionalaus maitinimo specialistas

Viešasis maitinimas – tai kai kas daugiau, nei yra matoma iš pirmo žvilgsnio. Besikeičiančioje ir vis mobilesnėje visuomenėje valgymas viešiojo maitinimo įstaigose tampa vis dažnesnis reiškinys.  Ar tai būtų švietimo sektorius, darbo įstaiga, kontora, ar pakelės užkandinė, labai svarbu, kad maitinimas būtų įvairus, praktiškas, ir kiek įmanoma, labiau prieinamas. Mokyklų valgyklos turi visiškai kitokius reikalavimus nei, pavyzdžiui, valgykla, skirta personalui, traukinio vagonas-restoranas, stadiono užkandinė, greitkelio restoranas, ar tiesiog maisto tiekimas organizuojamiems pobūviams – furšetams.

Šiandien įprastų valgyklų arba modernių užkandinių lankytojai kelia vis didesnius reikalavimus. Jie tikisi gauti išvaizdžiai patiektą platų aukštos kokybės šviežių maisto produktų pasirinkimą. Tuo pačiu metu, skirtumai tarp pagrindinių valgymų, kavos pertraukėlių ir užkandžių tampa vis mažesni. Norint patenkinti šiuos, vis augančius poreikius, „Bauscher“ kompanija kelia ir sėkmingai įgyvendina tikslus įvairioms tikslinėms grupėms:

KIEKVIENAI UŽDUOČIAI SKIRTINGAS SPRENDIMAS

Tuo pačiu metu greitai aptarnauti daug žmonių yra tikras iššūkis, todėl racionalūs sprendimai, siekiant patenkinti kiekvieną klientą, yra svarbus sėkmės veiksnys. O tai reikalauja tikslaus planavimo ir porceliano, kuris galėtų būti naudojamas profesionaliai ir atitiktų visus šiems specialiems uždaviniams keliamus reikalavimus. „Bauscher“ kompanijos porcelianas pasižymi ypatingai aukšta kokybe ir atitinka visus specialius profesionalaus porceliano reikalavimus:

SUKURKITE SAVO UNIKALŲ STILIŲ

Pateiksime keletą pavyzdžių, kaip populiarūs standartiniai padėklai gali būti funkcionaliai ir patraukliai naudojami su „Bauscher“ porceliano indais. Tai tik nedidelė kolekcijų dalis:

REKOMENDUOJAMI INDAI SRIUBOMS IR TROŠKINIAMS

REKOMENDUOJAMI INDAI SALOTOMS

REKOMENDUOJAMI INDAI MAKARONAMS

REKOMENDUOJAMI INDAI DESERTAMS

REKOMENDUOJAMI INDAI KARŠTIEMS GĖRIMAMS, UŽKANDŽIAMS, KAVOS PERTRAUKOMS

REKOMENDUOJAMI INDAI FURŠETAMS, VIENO KĄSNIO UŽKANDŽIAMS 

REKOMENDUOJAMI INDAI BUFETINIAM, FURŠETINIAM STALUI